Kon. HFC JO11-7
6e in poule 2e klasse (4e fase) 23
7e in poule 1e klasse (3e fase) 08
4e in poule 2e klasse (2e fase) 08
1e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
3
Hoofddorp s.v. JO11-3
7
BVC Bloemendaal JO11-2
1
Hillegom sv JO11-1
0
Olympia Haarlem JO11-1
3
Geel Wit '20 sv. JO11-2
4
Koninklijke HFC JO11-7
3
DSS JO11-2
5
Alliance '22 sv. JO11-2
Wedstrijdschema
EDO hfc JO11-1JM
JO11-7
Uit
06-04-2024
10:30
veld 1 A
Nr. 189635CO
Sportpark Noordersportpark
JO11-7
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: 5A
Nr. 190750CO
DSS JO11-3
JO11-7
Uit
20-04-2024
11:00
veld 5 A
Nr. 191158CO
Sportpark Pim Mulier
Geel Wit '20 sv. JO11-2
JO11-7
Uit
11-05-2024
10:35
veld 2 A
Nr. 190221CO
Sportpark Geel Wit'20
JO11-7
BVC Bloemendaal JO11-4
Thuis
25-05-2024
10:55
Veld: 4A
Nr. 189561CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | BVC Bloemendaal JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DSS JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | EDO hfc JO11-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Koninklijke HFC JO11-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hillegom sv JO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 38 | 11 | 0 | 21 |
2. | BVC Bloemendaal JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 35 | 21 | 0 | 15 |
3. | Alliance '22 sv. JO11-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 25 | 26 | 0 | 12 |
4. | Olympia Haarlem JO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 33 | 18 | 0 | 10 |
5. | Hoofddorp s.v. JO11-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 26 | 19 | 0 | 10 |
6. | Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 20 | 32 | 0 | 3 |
7. | Koninklijke HFC JO11-7 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 32 | 0 | 3 |
8. | DSS JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 10 | 40 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSS JO11-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 17 | 0 | 12 |
2. | BSM sv JO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 8 | 0 | 10 |
3. | VVC fc JO11-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 7 | 0 | 10 |
4. | Koninklijke HFC JO11-7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | 15 | 0 | 9 |
5. | Hillegom sv JO11-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 19 | 0 | 7 |
6. | HBC JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 | 21 | 0 | 3 |
7. | Hoofddorp s.v. JO11-5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 13 | 22 | 0 | 1 |
8. | Overbos sv. JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO11-7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 29 | 9 | 0 | 10 |
2. | BVC Bloemendaal JO11-4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 28 | 12 | 0 | 10 |
3. | DSS JO11-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 24 | 17 | 0 | 6 |
4. | Alliance '22 sv. JO11-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 18 | 30 | 0 | 3 |
5. | Zandvoort s.v. JO11-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 40 | 0 | 0 |
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
All | BVC | DSS | Gee | Hil | Hoo | Kon | Oly | |
Alliance '22 sv. JO11-2 | 4 - 2 | 3 - 7 | 2 - 5 | 6 - 3 | ||||
BVC Bloemendaal JO11-2 | 5 - 1 | 3 - 0 | 8 - 1 | 6 - 3 | ||||
DSS JO11-2 | 3 - 5 | 0 - 7 | 5 - 2 | |||||
Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 7 - 1 | 3 - 7 | 3 - 4 | |||||
Hillegom sv JO11-1 | 5 - 3 | 5 - 0 | 1 - 0 | |||||
Hoofddorp s.v. JO11-3 | 3 - 7 | 2 - 5 | 3 - 3 | |||||
Koninklijke HFC JO11-7 | 1 - 4 | 0 - 8 | 2 - 6 | |||||
Olympia Haarlem JO11-1 | 8 - 3 | 11 - 1 | 8 - 4 |
BSM | DSS | HBC | Hil | Hoo | Kon | Ove | VVC | |
BSM sv JO11-1 | 8 - 3 | 5 - 1 | 1 - 1 | |||||
DSS JO11-2 | 0 - 3 | 7 - 5 | 8 - 4 | |||||
HBC JO11-2 | 4 - 7 | |||||||
Hillegom sv JO11-2 | 7 - 2 | 2 - 2 | 1 - 3 | |||||
Hoofddorp s.v. JO11-5 | 4 - 6 | 4 - 6 | ||||||
Koninklijke HFC JO11-7 | 3 - 1 | 5 - 2 | ||||||
Overbos sv. JO11-2 | 0 - 2 | 0 - 9 | ||||||
VVC fc JO11-3 | 1 - 3 | 3 - 2 |
All | BVC | DSS | Kon | Zan | |
Alliance '22 sv. JO11-4 | 4 - 8 | 6 - 5 | |||
BVC Bloemendaal JO11-4 | 11 - 6 | ||||
DSS JO11-4 | 3 - 4 | 3 - 8 | |||
Koninklijke HFC JO11-7 | 6 - 2 | 2 - 2 | 13 - 2 | ||
Zandvoort s.v. JO11-2 | 1 - 11 | 1 - 10 |