Kon. HFC JO11-5
6e in poule 1e klasse (4e fase) 05
5e in poule 1e klasse (3e fase) 09
3e in poule 1e klasse (2e fase) 08
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 10
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
0
RKAVIC JO11-3
4
Legmeervogels JO11-1
8
Hoofddorp s.v. JO11-2
2
RODA '23 Rksv JO11-4
0
UNO vv JO11-2
7
FC Aalsmeer JO11-1
7
Koninklijke HFC JO11-5
2
VVC fc JO11-4
Wedstrijdschema
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1
JO11-5
Uit
06-04-2024
13:15
veld 1 B
Nr. 190786CO
Sportpark Haarlem Stadion
JO11-5
BVC Bloemendaal JO11-2
Thuis
13-04-2024
10:10
Veld: 5A
Nr. 190309CO
IJmuiden vv. JO11-2
JO11-5
Uit
20-04-2024
09:00
veld 3 A
Nr. 189450CO
Sportpark Schoonenberg
JO11-5
DSS JO11-1
Thuis
11-05-2024
10:10
Veld: 5A
Nr. 190986CO
Alliance '22 sv. JO11-3
JO11-5
Uit
25-05-2024
15:30
veld 3 A
Nr. 189788CO
Sportpark Alliance'22
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance '22 sv. JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | BVC Bloemendaal JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | DSS JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | IJmuiden vv. JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Koninklijke HFC JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Legmeervogels JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 39 | 7 | 0 | 16 |
2. | Hoofddorp s.v. JO11-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 24 | 10 | 0 | 16 |
3. | FC Aalsmeer JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 13 | 0 | 13 |
4. | RODA '23 Rksv JO11-4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 22 | 23 | 0 | 9 |
5. | Koninklijke HFC JO11-5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 26 | 0 | 9 |
6. | VVC fc JO11-4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 24 | 29 | 0 | 4 |
7. | RKAVIC JO11-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 28 | 0 | 3 |
8. | UNO vv JO11-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 11 | 40 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Velsen Rkvv JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 36 | 14 | 0 | 16 |
2. | DEM (RKVV) JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 28 | 18 | 0 | 10 |
3. | Koninklijke HFC JO11-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 | 17 | 0 | 9 |
4. | IJmuiden vv. JO11-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 26 | 18 | 0 | 8 |
5. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 30 | 22 | 0 | 7 |
6. | Alliance '22 sv. JO11-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 19 | 33 | 0 | 6 |
7. | Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 35 | 0 | 6 |
8. | BVC Bloemendaal JO11-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 16 | 28 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO11-5 | 5 | 4 | 1 | 0 | 39 | 13 | 0 | 13 |
2. | Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 11 | 0 | 9 |
3. | HBC JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 26 | 18 | 0 | 7 |
4. | Zandvoort s.v. JO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 23 | 22 | 0 | 6 |
5. | Alliance '22 sv. JO11-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 28 | 22 | 0 | 6 |
6. | VVC fc JO11-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 55 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
FCA | Hoo | Kon | Leg | RKA | ROD | UNO | VVC | |
FC Aalsmeer JO11-1 | 3 - 4 | 4 - 1 | 6 - 6 | |||||
Hoofddorp s.v. JO11-2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 8 - 2 | |||||
Koninklijke HFC JO11-5 | 1 - 5 | 1 - 2 | 7 - 2 | |||||
Legmeervogels JO11-1 | 16 - 0 | 7 - 1 | 5 - 4 | |||||
RKAVIC JO11-3 | 1 - 6 | 0 - 4 | 1 - 5 | |||||
RODA '23 Rksv JO11-4 | 1 - 3 | 9 - 1 | 4 - 3 | |||||
UNO vv JO11-2 | 0 - 7 | 0 - 3 | 4 - 5 | |||||
VVC fc JO11-4 | 1 - 4 | 1 - 6 | 11 - 2 |
All | BVC | DEM | Gee | Haa | IJm | Kon | Vel | |
Alliance '22 sv. JO11-2 | 5 - 0 | 1 - 8 | 1 - 5 | |||||
BVC Bloemendaal JO11-2 | 4 - 6 | 4 - 4 | 2 - 7 | |||||
DEM (RKVV) JO11-2 | 9 - 1 | 5 - 3 | 2 - 3 | |||||
Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 2 - 6 | 3 - 2 | 0 - 8 | |||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1 | 9 - 5 | 4 - 5 | 4 - 4 | |||||
IJmuiden vv. JO11-1 | 4 - 4 | 7 - 1 | ||||||
Koninklijke HFC JO11-5 | 2 - 1 | 3 - 8 | 3 - 2 | |||||
Velsen Rkvv JO11-1 | 9 - 0 | 8 - 3 | 5 - 3 |
All | Gee | HBC | Kon | VVC | Zan | |
Alliance '22 sv. JO11-3 | 10 - 0 | 8 - 2 | ||||
Geel Wit '20 sv. JO11-2 | 4 - 1 | 1 - 0 | 11 - 1 | |||
HBC JO11-2 | 5 - 4 | 2 - 2 | ||||
Koninklijke HFC JO11-5 | 11 - 5 | 9 - 3 | ||||
VVC fc JO11-5 | 3 - 12 | 0 - 12 | 2 - 10 | |||
Zandvoort s.v. JO11-1 | 8 - 7 | 3 - 5 |