Kon. HFC JO11-4
4e in poule 1e klasse (4e fase) 16
4e in poule 1e klasse (3e fase) 04
3e in poule 1e klasse (2e fase) 09
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
1
DSS JO11-3
11
IJmuiden vv. JO11-1
2
Koninklijke HFC JO11-4
2
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1
5
DEM (RKVV) JO11-2
2
BVC Bloemendaal JO11-3
8
Kennemers (de) JO11-1
2
FC Uitgeest JO11-2
Wedstrijdschema
Geel Wit '20 sv. JO11-1
JO11-4
Uit
06-04-2024
09:00
veld 2 A
Nr. 191316CO
Sportpark Geel Wit'20
JO11-4
VVC fc JO11-4
Thuis
13-04-2024
11:40
Veld: 5A
Nr. 190108CO
Hoofddorp s.v. JO11-3
JO11-4
Uit
20-04-2024
10:15
veld 4 B
Nr. 189804CO
Sportpark De IJvelden
Olympia Haarlem JO11-1
JO11-4
Uit
11-05-2024
09:30
veld 4 A
Nr. 190774CO
Sportpark Nol Houtkamp
JO11-4
Alliance '22 sv. JO11-2
Thuis
25-05-2024
13:10
Veld: 5A
Nr. 190433CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Alliance '22 sv. JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Hoofddorp s.v. JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Koninklijke HFC JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Olympia Haarlem JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VVC fc JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DEM (RKVV) JO11-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 32 | 13 | 0 | 21 |
2. | IJmuiden vv. JO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 54 | 16 | 0 | 18 |
3. | Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 39 | 20 | 0 | 13 |
4. | Koninklijke HFC JO11-4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 30 | 24 | 0 | 13 |
5. | Kennemers (de) JO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 40 | 46 | 0 | 6 |
6. | BVC Bloemendaal JO11-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 18 | 39 | 0 | 4 |
7. | DSS JO11-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 49 | 0 | 4 |
8. | FC Uitgeest JO11-2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 15 | 32 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 52 | 22 | 0 | 12 |
2. | Olympia Haarlem JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 48 | 21 | 0 | 12 |
3. | Koninklijke HFC JO11-4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 13 | 0 | 12 |
4. | vv Zwanenburg JO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 25 | 18 | 0 | 6 |
5. | BVC Bloemendaal JO11-3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 19 | 0 | 4 |
6. | UNO vv JO11-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 | 48 | 0 | 1 |
7. | Hoofddorp s.v. JO11-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 40 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO11-4 | 5 | 5 | 0 | 0 | 41 | 8 | 0 | 15 |
2. | BSM sv JO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 24 | 13 | 0 | 10 |
3. | VVC fc JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 | 12 | 0 | 7 |
4. | UNO vv JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 23 | 0 | 7 |
5. | Overbos sv. JO11-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 14 | 23 | 0 | 4 |
6. | DIOS sv. JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 36 | 0 | 0 |
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BVC | DEM | DSS | FCU | Haa | IJm | Ken | Kon | |
BVC Bloemendaal JO11-3 | 1 - 4 | 2 - 8 | 5 - 4 | |||||
DEM (RKVV) JO11-2 | 5 - 2 | 6 - 2 | 4 - 1 | |||||
DSS JO11-3 | 1 - 7 | 2 - 2 | 1 - 11 | 3 - 10 | ||||
FC Uitgeest JO11-2 | 4 - 4 | 3 - 4 | 0 - 4 | 2 - 4 | ||||
Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-1 | 2 - 3 | 10 - 0 | 6 - 2 | 10 - 4 | ||||
IJmuiden vv. JO11-1 | 10 - 1 | 2 - 3 | 7 - 1 | 8 - 3 | ||||
Kennemers (de) JO11-1 | 8 - 2 | 7 - 12 | 5 - 8 | |||||
Koninklijke HFC JO11-4 | 4 - 3 | 8 - 0 | 2 - 2 |
BVC | Gee | Hoo | Kon | Oly | UNO | vvZ | |
BVC Bloemendaal JO11-3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 7 | ||||
Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 11 - 5 | 8 - 4 | |||||
Hoofddorp s.v. JO11-4 | 0 - 23 | 6 - 11 | |||||
Koninklijke HFC JO11-4 | 3 - 4 | 6 - 0 | 7 - 3 | ||||
Olympia Haarlem JO11-1 | 9 - 1 | 10 - 6 | |||||
UNO vv JO11-1 | 0 - 10 | 1 - 15 | |||||
vv Zwanenburg JO11-1 | 4 - 5 | 10 - 1 |
BSM | DIO | Kon | Ove | UNO | VVC | |
BSM sv JO11-1 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
DIOS sv. JO11-1 | 0 - 12 | 2 - 10 | 2 - 6 | |||
Koninklijke HFC JO11-4 | 9 - 0 | 7 - 1 | ||||
Overbos sv. JO11-1 | 3 - 8 | 4 - 4 | 1 - 8 | |||
UNO vv JO11-2 | 2 - 9 | 5 - 2 | ||||
VVC fc JO11-3 | 3 - 0 | 2 - 7 | 1 - 2 |