Kon. HFC JO11-3
3e in poule Hoofdklasse (4e fase) 6.2
3e in poule Hoofdklasse (3e fase) 5.3
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) 4.2
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 19
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
RKDES JO11-1 JM
10
SCPB'22 JO11-3
Zaterdag 16 maart
1
Geel Wit '20 sv. JO11-1
6
SCPB'22 JO11-3
1
SCPB'22 JO11-4
1
Koninklijke HFC JO11-3
2
DSS JO11-1
5
Sporting Martinus JO11-1
1
RODA '23 Rksv JO11-2
3
RKDES JO11-1 JM
Wedstrijdschema
FC Uitgeest JO11-1
JO11-3
Uit
06-04-2024
09:00
veld 3 B
Nr. 191071CO
Sportpark De Koog
JO11-3
DEM (RKVV) JO11-2
Thuis
13-04-2024
11:05
Veld: 4A
Nr. 191189CO
Hillegom sv JO11-1
JO11-3
Uit
20-04-2024
12:10
veld 6 B
Nr. 190816CO
Sportpark De Zanderij
JO11-3
SCPB'22 JO11-2
Thuis
11-05-2024
11:45
Veld: 5A
Nr. 190674CO
Velsen Rkvv JO11-1
JO11-3
Uit
25-05-2024
10:00
veld 4 A
Nr. 191348CO
Sportpark Driehuis
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DEM (RKVV) JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Hillegom sv JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Koninklijke HFC JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | SCPB'22 JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | FC Uitgeest JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Velsen Rkvv JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SCPB'22 JO11-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 46 | 21 | 0 | 15 |
2. | Sporting Martinus JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 30 | 20 | 0 | 15 |
3. | Koninklijke HFC JO11-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 19 | 14 | 0 | 11 |
4. | SCPB'22 JO11-4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 20 | 0 | 10 |
5. | RKDES JO11-1 JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 | 26 | 0 | 10 |
6. | DSS JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 29 | 36 | 0 | 9 |
7. | Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 26 | 30 | 0 | 8 |
8. | RODA '23 Rksv JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 13 | 33 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Onze Gezellen JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 42 | 15 | 0 | 18 |
2. | SDZ JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 31 | 20 | 0 | 10 |
3. | VVC fc JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 20 | 17 | 0 | 10 |
4. | Ouderkerk sv. JO11-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 16 | 16 | 0 | 8 |
5. | SCPB'22 JO11-4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 16 | 14 | 0 | 5 |
6. | DCG Rksv JO11-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 16 | 17 | 0 | 4 |
7. | Koninklijke HFC JO11-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 | 24 | 0 | 4 |
8. | TABA afc JO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 36 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Koninklijke HFC JO11-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 52 | 6 | 0 | 12 |
2. | Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 48 | 19 | 0 | 10 |
3. | Hoofddorp s.v. JO11-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 28 | 21 | 0 | 10 |
4. | UNO vv JO11-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 17 | 58 | 0 | 4 |
5. | Alliance '22 sv. JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 19 | 24 | 0 | 3 |
6. | Hillegom sv JO11-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 42 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
DSS | Gee | Kon | RKD | ROD | SCP | SCP | Spo | |
DSS JO11-1 | 4 - 10 | 4 - 3 | 2 - 5 | |||||
Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 8 - 5 | 5 - 4 | 1 - 6 | |||||
Koninklijke HFC JO11-3 | 4 - 3 | 3 - 3 | 6 - 2 | 0 - 2 | ||||
RKDES JO11-1 JM | 3 - 7 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 10 | ||||
RODA '23 Rksv JO11-2 | 3 - 4 | 0 - 4 | 1 - 3 | |||||
SCPB'22 JO11-3 | 1 - 2 | 9 - 1 | 8 - 5 | |||||
SCPB'22 JO11-4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | 8 - 1 | ||||
Sporting Martinus JO11-1 | 6 - 5 | 3 - 1 | 8 - 2 | 1 - 2 |
DCG | Kon | Onz | Oud | SCP | SDZ | TAB | VVC | |
DCG Rksv JO11-1 | 4 - 4 | 4 - 6 | ||||||
Koninklijke HFC JO11-3 | 1 - 6 | 1 - 1 | 2 - 3 | |||||
Onze Gezellen JO11-1 | 6 - 2 | 3 - 2 | 6 - 3 | |||||
Ouderkerk sv. JO11-1 | 4 - 2 | 4 - 3 | ||||||
SCPB'22 JO11-4 | 4 - 4 | 8 - 0 | 1 - 5 | |||||
SDZ JO11-2 | 9 - 0 | 5 - 7 | 4 - 1 | |||||
TABA afc JO11-1 | 2 - 9 | 1 - 11 | ||||||
VVC fc JO11-2 | 2 - 9 | 1 - 1 | 8 - 0 |
All | Gee | Hil | Hoo | Kon | UNO | |
Alliance '22 sv. JO11-2 | 4 - 11 | 3 - 6 | ||||
Geel Wit '20 sv. JO11-1 | 3 - 4 | 19 - 3 | ||||
Hillegom sv JO11-2 | 0 - 9 | 3 - 10 | ||||
Hoofddorp s.v. JO11-3 | 5 - 5 | 8 - 0 | ||||
Koninklijke HFC JO11-3 | 12 - 0 | 10 - 2 | 26 - 1 | |||
UNO vv JO11-1 | 7 - 3 | 3 - 3 | 3 - 7 |