Kon. HFC JO11-2
4e in poule Hoofdklasse (4e fase) 2.2
3e in poule Hoofdklasse (3e fase) 2.1
4e in poule Hoofdklasse (2e fase) 2.2
2e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) BB
Bekijk teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
4
Abcoude fc JO11-1
8
Fortuna Wormerveer sv JO11-1
7
AFC Ajax JO11-3
3
RODA '23 Rksv JO11-1
3
Swift JO11-1
5
Koninklijke HFC JO11-2
6
WV-HEDW JO11-1
3
Purmersteijn JO11-1
Wedstrijdschema
JO11-2
Fortuna Wormerveer sv JO11-1
Thuis
06-04-2024
10:10
Veld: 5B
Nr. 189841CO
Kolping Boys JO11-1
JO11-2
Uit
13-04-2024
10:00
veld 1 A
Nr. 190097CO
Sportpark De Nollen
JO11-2
Swift JO11-1
Thuis
20-04-2024
10:10
Veld: 5A
Nr. 191332CO
SCPB'22 JO11-1
JO11-2
Uit
11-05-2024
10:30
veld 3 SCPB'22 B
Nr. 191407CO
Sportpark Schuilhoeve
JO11-2
Hoofddorp s.v. JO11-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: 5A
Nr. 191455CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Fortuna Wormerveer sv JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Hoofddorp s.v. JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Kolping Boys JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Koninklijke HFC JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | SCPB'22 JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Swift JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | AFC Ajax JO11-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 40 | 21 | 0 | 16 |
2. | Purmersteijn JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 31 | 16 | 0 | 16 |
3. | Koninklijke HFC JO11-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 28 | 25 | 0 | 12 |
4. | Fortuna Wormerveer sv JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 40 | 36 | 0 | 11 |
5. | RODA '23 Rksv JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 30 | 25 | 0 | 9 |
6. | Swift JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 28 | 0 | 7 |
7. | WV-HEDW JO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 22 | 33 | 0 | 6 |
8. | Abcoude fc JO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 12 | 37 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | AFC Ajax JO11-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 52 | 13 | 0 | 15 |
2. | FC Utrecht JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 52 | 24 | 0 | 15 |
3. | DESTO JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 34 | 21 | 0 | 12 |
4. | Koninklijke HFC JO11-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 26 | 40 | 0 | 7 |
5. | Abcoude fc JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 27 | 24 | 0 | 6 |
6. | Breukelen FC JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 45 | 0 | 6 |
7. | Hoogland JO11-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 34 | 0 | 5 |
8. | Jonathan JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 18 | 41 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Hoofddorp s.v. JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 38 | 12 | 0 | 15 |
2. | Koninklijke HFC JO11-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 32 | 22 | 0 | 12 |
3. | SCPB'22 JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 32 | 14 | 0 | 7 |
4. | Abcoude fc JO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 24 | 27 | 0 | 7 |
5. | HBC JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20 | 39 | 0 | 3 |
6. | Ouderkerk sv. JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 11 | 43 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Training
Spelers staan op JO11 Selectie teampagina
Team resultaten
AFC | Abc | For | Kon | Pur | ROD | Swi | WVH | |
AFC Ajax JO11-3 | 7 - 2 | 7 - 3 | 4 - 1 | |||||
Abcoude fc JO11-1 | 4 - 8 | 0 - 4 | 3 - 3 | |||||
Fortuna Wormerveer sv JO11-1 | 6 - 6 | 4 - 4 | 5 - 9 | 2 - 5 | ||||
Koninklijke HFC JO11-2 | 2 - 6 | 6 - 0 | 4 - 7 | 6 - 1 | ||||
Purmersteijn JO11-1 | 5 - 4 | 6 - 1 | 4 - 0 | 5 - 1 | ||||
RODA '23 Rksv JO11-1 | 7 - 0 | 2 - 4 | 3 - 4 | |||||
Swift JO11-1 | 3 - 5 | 1 - 6 | 4 - 3 | |||||
WV-HEDW JO11-1 | 2 - 6 | 2 - 3 | 4 - 8 | 6 - 3 |
AFC | Abc | Bre | DES | FCU | Hoo | Jon | Kon | |
AFC Ajax JO11-3 | 3 - 2 | 3 - 5 | 6 - 1 | |||||
Abcoude fc JO11-1 | 5 - 1 | 3 - 4 | 2 - 4 | |||||
Breukelen FC JO11-1 | 3 - 14 | 3 - 10 | 6 - 3 | |||||
DESTO JO11-1 | 4 - 6 | 7 - 2 | 4 - 2 | |||||
FC Utrecht JO11-1 | 10 - 7 | 12 - 0 | 13 - 4 | |||||
Hoogland JO11-1 | 2 - 8 | 4 - 3 | 4 - 4 | |||||
Jonathan JO11-1 | 1 - 14 | 4 - 12 | 1 - 1 | |||||
Koninklijke HFC JO11-2 | 1 - 12 | 9 - 2 | 6 - 5 |
Abc | HBC | Hoo | Kon | Oud | SCP | |
Abcoude fc JO11-1 | 4 - 8 | 3 - 9 | 8 - 3 | |||
HBC JO11-1 | 6 - 8 | 0 - 9 | ||||
Hoofddorp s.v. JO11-1 | 13 - 3 | 9 - 1 | ||||
Koninklijke HFC JO11-2 | 7 - 5 | 2 - 5 | ||||
Ouderkerk sv. JO11-1 | 2 - 6 | 3 - 6 | 2 - 14 | |||
SCPB'22 JO11-1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 6 - 8 |