HFC G3

1e in poule Groep 2 1
1e in poule 3e klasse NH H
3e in poule 3e klasse NHF
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

G3
FC Uitgeest G2
Thuis
29-01-2022 13:45
Veld: 6
Nr. 16176248CO
Only Friends G4JM
G3
Uit
12-02-2022 11:30
Nr. 16176191CO
Sportpark: Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM
G3
DIOS G1
Thuis
12-03-2022 14:40
Veld: 6
Nr. 16176160CO
Roda '23 G1JM
G3
Uit
19-03-2022 13:00
Nr. 16176168CO
Sportpark: Noorddammerweg 48 C, 1187 ZT AMSTELVEEN
G3
Only Friends G4JM
Thuis
02-04-2022 14:40
Veld: 6
Nr. 16176137CO
G3
Roda '23 G1JM
Thuis
09-04-2022 14:40
Veld: 6
Nr. 16176066CO
DIOS G1
G3
Uit
23-04-2022 11:00
Nr. 16176170CO
Sportpark: Dotterbloemstraat 1, 2153 ES NIEUW-VENNEP
FC Uitgeest G2
G3
Uit
14-05-2022 12:00
Nr. 16176077CO
Sportpark: Zienlaan 2, 1911 TR UITGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC G3220017606
2.Bloemendaal G1210171303
3.DIOS sv. G1200271200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koninklijke HFC G3109017116027
2.Waterloo G1108114916025
3.DIOS sv. G194143729013
4.HBC G18305252309
5.ZCFC G18107197003
6.FC Zaandam G1700765300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DIOS sv. G100000000
2.HBC G100000000
3.Koninklijke HFC G300000000
4.Only Friends G4JM00000000
5.RODA 23 G1JM00000000
6.FC Uitgeest G200000000

Team nieuws

HBC G1 – HFC G3 1-5

Maandag 6 december 2021

Het ‘’heerlijk middagje’’ was gekomen. De ‘’makers’’ waren nog niet uitgeraasd. Vandaag zou de definitieve  beslissing over het kampioenschap vallen. Drie steunpilaren van het eerste uur konden er niet bij zijn. Guus, de aanstaande filmster, ging zijn acteertalent nog wat oppoetsen, Max moest in quarantaine en Ruben mocht een weekje skiën. Hun vervangers Soraya en Sem. Soraya, speelde als een soort Virgil van Dijk en Sem keepte, zoals hij al een paar keer had gedaan. Heel goed, dus. Met z’n negenen tegen 11 HBC’ers.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (11)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NH H".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse NHF".