Dames 1

11e in poule 3e klasse C
4e in poule Groep 1 11
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Bernardus VR1
Dames 1
Uit
26-01-2020 12:15
Nr. 13960179CO
Scheidsrechter: C. (Cornelis) Gielen, , Sportpark: Sweelincklaan 1, 2394 GP HAZERSWOUDE-RIJNDIJK
Dames 1
RKDEO VR2
Thuis
02-02-2020 13:00
Veld: 4
Nr. 13960265CO
SJC VR1
Dames 1
Uit
09-02-2020 10:30
Nr. 13960189CO
Sportpark: Lageweg 6, 2201 TV NOORDWIJK ZH
Dames 1
Velsen VR2
Thuis
08-03-2020 14:30
Veld: 2
Nr. 14112430CO
Overbos VR2
Dames 1
Uit
15-03-2020 14:30
Nr. 13960209CO
Sportpark: Leenderbos 101, 2134 TZ HOOFDDORP
Dames 1
Geel Wit '20 VR1
Thuis
29-03-2020 14:30
Veld: 2
Nr. 13960260CO
SEP VR2
Dames 1
Uit
05-04-2020 11:00
Nr. 13960229CO
Sportpark: Henk van Riessenlaan 2 -6, 2626 AB DELFT
Dames 1
Hillegom VR2
Thuis
19-04-2020 14:30
Veld: 2
Nr. 13960268CO
Dames 1
Stompwijk'92 VR1
Thuis
10-05-2020 14:30
Veld: 5
Nr. 13960269CO
DSOV VR1
Dames 1
Uit
17-05-2020 12:30
Nr. 13960239CO
Sportpark: Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN
Dames 1
WVC VR1
Thuis
24-05-2020 14:30
Veld: 3
Nr. 13960263CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WVC VR1111100598033
2.DSOV VR1117223221023
3.Geel Wit '20 sv. Vr1117042925021
4.Hillegom sv VR211623219020
5.Velsen Rkvv VR2116233121020
6.Overbos sv. VR2115062421015
7.Bernardus VR1115062624015
8.SEP VR2114252126014
9.SJC VR1114162323013
10.Stompwijk'92 VR1113171832010
11.Koninklijke HFC VR111119175404
12.RKDEO VR211119124904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSS VR2330023309
2.Alliance '22 sv. Vr1320118506
3.Velsen Rkvv VR2310281303
4.Koninklijke HFC VR1300343200

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (17)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "3e klasse C".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 11".