Sponsorcommissie Kon. HFC

Graag willen wij u de leden van de sponsorcommissie voorstellen. Alle leden van de sponsorcommissie hebben een eigen verantwoordelijkheid en taken: 

Alex Meek (secretaris) Contactpersoon, administratie, financiën sponsorcommissie@konhfc.nl
Freek Wiesenhaan (voorzitter) Relatiebeheer Hoofdsponsors en Business Partners freek.sponsorcommissie@konhfc.nl
Bart van Aalst Makelaardij, Notarissen, digital, website, business app bart.sponsorcommissie@konhfc.nl
Vacature Klein zakelijke markt sponsorcommissie@konhfc.nl
Ella Blommaert-Zander Klein zakelijke markt, evenementen ella.sponsorcommissie@konhfc.nl
Tjeerd Jager Bouw & Techniek, horeca tjeerd.sponsorcommissie@konhfc.nl
Ernst Kalbfleisch  Supermarkten, communicatie, evenementen, website ernst.sponsorcommissie@konhfc.nl
Vacature Financiële dienstverlening, maatschappelijk ondernemen, duurzaamheid, compliance, evenementen sponsorcommissie@konhfc.nl
Jolanda Ambachtsheer Contactpersoon kledingcommissie kledingcommissie@konhfc.nl
Geerte Verhage  Kledingcommissie kledingcommissie@konhfc.nl

  
De sponsorcommissie heeft drie belangrijke aandachtspunten bepaald te weten:

  • Verbinding - doelstelling hier is om een betere verbinding te krijgen tussen de sponsors van Kon HFC en de leden van de club.
  • Maatschappelijke verantwoordelijkheid - hier moet worden gedacht aan het geven van kansen aan jongeren uit achterstand situatie/omgevingen.
  • Activatie - extra inspanning wordt gedaan om onze business partners te ondersteunen en onder de aandacht te brengen van onze leden.

 Vanaf 2021 is ook de kledingcommissie onderdeel van de sponsorcommissie.

Contact

Samenstelling sponsorcommissie
Freek Wiesenhaan (voorzitter)
Alex Meek (secretaris)
Bart van Aalst
Ella Blommaert-Zander
Tjeerd Jager
Ernst Kalbfleisch

Kledingcommissie
Jolanda Ambagtsheer
Geerte Verhage


Correspondentieadres:
Sponsorcommissie Kon. HFC
Postbus 139
2100 AC Heemstede

Contact:
Alex Meek
sponsorcommissie@konhfc.nl