Links
Webshop
Admin
Facebook KonhfcTwitter @konhfc
HomeClubinfoNieuwsAgendaHFC'erVoetbalZondag 1SponsorsBarHistorie en heden

Warning: include(bottom_navy.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20

Warning: include(bottom_navy.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'bottom_navy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20


Programma

Komende 2 weken

Dinsdag 29 juli 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Oefen 
 
Zondag 1 - Chabab 1 
 
20:00 
 
Coen van den Heuvel 
 
Zaterdag 2 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Oefen 
 
Zondag 1 - Noordwijk 1 
 
14:30 
 
R. Bossen 
 
Dinsdag 5 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Oefen 
 
ter Leede 1 - Zondag 1 
 
20:00 
 
 
 
 
Zaterdag 9 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
Toern 
 
HBC - Zaterdag 1 
 
18:00 
 
 
 
HD Cup 14/15 
zon 1 
Oefen 
 
VVZ49 1 - Zondag 1 
 
15:00 
 
 
 
Op Papendal 
zon 2 
Oefen 
 
Zondag 2 - Kloetinge 1 
 
17:00 
 
 
 
Dinsdag 12 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Oefen 
 
Zondag 1 - Katwijk 1 
 
20:00 
 
T. de Gast 
 
zon 2 
Oefen 
 
Noordwijk 2 - Zondag 2 
 
20:00 
 
 
 
 
 
Toern 
 
Jubileumvoetbalkamp - F t/m C jeugd 
 
09:00 
 
 
 
veld 2 en 3 tot 16:30 
Woensdag 13 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
Toern 
 
Zaterdag 1 - BSM 
 
19:30 
 
 
 
HD Cup 14/15 
 
Toern 
 
Jubileumvoetbalkamp - F t/m C jeugd 
 
09:00 
 
 
 
veld 2 en 3 tot 16:30 
Donderdag 14 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
 
Toern 
 
Jubileumvoetbalkamp - F t/m C jeugd 
 
09:00 
 
 
 
veld 2 en 3 tot 16:30 
Zaterdag 16 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
Toern 
 
Waterloo - Zaterdag 1 
 
18:00 
 
 
 
HD Cup 14/15 
zon 1 
Oefen 
 
IJsselmeervogels 1 - Zondag 1 
 
15:00 
 
 
 
Open Dag IJsselmeervogels 
zon 2 
Oefen 
 
Spakenburg 2 - Zondag 2 
 
12:00 
 
 
 
 
A1 zat 
Oefen 
 
AFC A2 - A1 (zat) 
 
14:30 
 
06-49357377 
 
 
B1 zat 
Oefen 
 
AFC B2 - B1 (zat) 
 
12:30 
 
06-24616814  
 
 
C1 zat 
Oefen 
 
AFC C2 - C1 (zat) 
 
10:30 
 
06-20598896 
 
 
D1 
Oefen 
 
AFC D2 - D1 
 
12:15 
 
06-50646718 
 
 
D3 
Oefen 
 
D3 - Hollandia o12 
 
11:00 
06-21951710 
 
 
E1 
Oefen 
 
AFC E1 - E1 
 
10:30 
 
06-51748673 
 
 
E2 
Oefen 
 
AFC E2 - E2 
 
09:00 
 
06-55103310 
 
 
E3 
Oefen 
 
AFC E3 - E3 
 
10:30 
 
06-21881983 
 
 
E4 
Oefen 
 
AFC E5 - E4 
 
09:00 
 
06-51012672 
 
 
F1 
Oefen 
 
AFC F1 - F1 
 
10:30 
 
06-53301907 
 
 
F2 
Oefen 
 
AFC F2 - F2 
 
09:00 
 
06-44191963 
 
 
F5 
Oefen 
 
AFC F3 - F5 
 
09:00 
 
06-43003837 
 
 
F6 
Oefen 
 
AFC F5 - F6 
 
09:00 
 
06-21818500 
 
 
Zondag 17 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
 
Toern 
 
Pim Mulier Beker - *** 
 
10:00 
 
 
 
veld 2 en 3 
 
 
 
Familiefestijn - Kon. HFC, Rood en Wit, HLTC 
 
11:00 
 
 
 
HFC veld 4 en 6 
Dinsdag 19 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 2 
Oefen 
 
VVSB 2 - Zondag 2 
 
20:00 
 
 
 
 
Donderdag 11 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
Advo 
Oefen 
 
Advocaten - Rechtbank 
 
18:00 
 
 
 
Zaterdag 13 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Concordia - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 20 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Hercules 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 27 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Sparta - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 4 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Quick 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 11 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
VOC - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 18 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - HBS 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 1 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Victoria - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 8 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - HVV 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 15 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Kampong - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 22 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Victoria - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 29 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Black Devils 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 6 december 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Concordia 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 17 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Hercules - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 24 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Sparta 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 31 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Quick - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 7 februari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - VOC 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 14 februari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
HBS - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 14 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - AFC 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 21 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
HVV - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 28 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Kampong 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 11 april 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Victoria 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 18 april 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Black Devils - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 

Meer programma

Voor meer wedstrijden kan er gekeken worden op de teampagina's, hier is per team te zien welke wedstrijden in de toekomst gepland staan.

Wedstrijdzaken

Overzichten

Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingen
Toernooien
Speeldagenkalenders
Veldbeschikbaarheid bij afgelastingen