Links
Webshop
Admin
Facebook KonhfcTwitter @konhfc
HomeClubinfoNieuwsAgendaHFC'erVoetbalZondag 1SponsorsBarHistorie en heden

Warning: include(bottom_navy.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20

Warning: include(bottom_navy.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'bottom_navy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/konhfc/public_html/programma.php on line 20


Programma

Komende 2 weken

Vrijdag 29 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
 
 
Zondag 1 - Sheffield FC 
 
19:00 
 
 
erewedstrijd 
Zaterdag 30 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
Beker 
4598 
IJmuiden 1 - Zaterdag 1 
 
14:30 
 
 
M.N.A. Broekhof 
inhaal 20 aug. 
zon 2 
Beker 
4802 
RKAVIC - Zondag 2 
 
17:00 
 
 
A. Diaz 
 
vet 1 
Beker 
33235 
Parkstad sv VE2 - Veteranen 1 
 
14:30 
 
 
 
verplaatst naar 3 sep 
A1 zat 
Beker 
5387 
Hoofddorp s.v. A1 - A1 (zat) 
 
14:30 
 
06-49357377 
D.H. Oldenburg 
 
B1 zat 
Beker 
6550 
DSOV B1 - B1 (zat) 
 
16:00 
 
06-24616814  
H. Kooijman 
 
C1 zat 
Beker 
6732 
DSS C1 - C1 (zat) 
13:30 
15:00 
 
06-24375264 
R.W.N. Wegman 
 
C1 zon 
Beker 
6703 
Hoofddorp s.v. C1 - C1 (zon) 
15:30 
17:00 
 
06-11333434 
J.W. Bulterman 
 
D1 
Beker 
6618 
VVA/Spartaan D1 - D1 
 
11:30 
 
 
 
 
D2 
Beker 
26622 
D2 - DSOV D1 
09:15 
10:15 
 
06-24672803 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
D3 
Beker 
26623 
D3 - Geel Wit D1 
 
15:00 
 
06-21951710 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
D4 
Beker 
26748 
HBC D2 - D4 
10:15 
11:15 
 
06-41093447 
 
 
D5 
Oefen 
 
D5 - D7 
 
10:00 
06-15081850 
 
 
D7 
Oefen 
 
D7 - D5 
 
10:00 
06-25031831 
 
 
E1 
Beker 
47178 
E1 - Zwanenburg E1 
 
10:30 
 
06-34462952 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
E2 
Beker 
47205 
Alliance 22 E1 - E2 
07:30 
08:30 
 
06-55103310 
 
 
E3 
Beker 
53711 
E3 - Tos Actief E3 
 
10:00 
06-21881983 
Paul Hilders 
 
E4 
Beker 
50247 
Hoofddorp s.v. E5 - E4 
08:00 
09:00 
 
06-51012672 
 
 
E5 
Beker 
50324 
Alliance 22 E4 - E5 
13:30 
14:30 
 
06-13452089 
 
 
F2 
Beker 
47998 
F2 - Geel Wit F1 
 
12:00 
 
06-44191963 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
F5 
Beker 
48505 
RCH F1 - F5 
07:45 
08:45 
 
06-43003837 
 
 
F6 
Beker 
48423 
Hillegom sv F3 - F6 
07:30 
08:30 
 
06-21818500 
 
 
 
Toern 
 
Pioneers Cup - Veteranen en Legends  
 
13:00 
 
 
Kon. HFC, Sheffield FC, Royal Antwerp FC 
Zondag 31 augustus 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Hfd A 
4725 
Zondag 1 - ADO 20 
 
14:00 
 
B. Grilis B. Cakir mw. F. Hoogendijk C. v Elswijk 
 
zon 3 
Beker 
5854 
Pancratius 3 - Zondag 3 
 
13:00 
 
06-12083696 
 
 
A1 zon 
Beker 
5477 
AFC A1 - A1 (zon) 
14:15 
15:15 
 
06-55162011 
F.J. Hopman 
 
B1 zon 
Beker 
35807 
B1 (zon) - Hoofddorp s.v. B1 
 
14:30 
06-51480163 
Lex de Groot 
 
B2 zon 
Beker 
35753 
B2 (zon) - DSS B2 
 
14:30 
 
Frans Stijnman 
 
B3 
Oefen 
 
B3 (zon) - B6 
 
16:15 
06-24341209 
 
 
B4 
Oefen 
 
B4 (zon) - B8 
 
16:15 
 
teamscheids 
 
B5 
Oefen 
 
B5 (zon) - B7 
 
09:00 
 
 
 
B6 
Oefen 
 
B6 (zon) - B3 
 
16:15 
 
 
 
B7 
Oefen 
 
B7 (zon) - B5 
 
09:00 
06-55102765 
 
 
B8 
Oefen 
 
B8 (zon) - B4 
 
16:15 
06 54677021 
teamscheids 
 
MB1 
Oefen 
 
MB1 - Onderling 
 
11:30 
Trv 
06-25269256 
 
 
C2 zat 
Oefen 
 
C2 (zat) - C7 
 
10:15 
06-22447518 
teamscheids 
 
C2 zon 
Beker 
25533 
C2 (zon) - DSS C2 
 
12:30 
06-52311772 
Jos de Jong 
 
C4 
Oefen 
 
Swift C3 - C4 (zon) 
 
10:15 
 
06-51191416 
 
 
C9 
Oefen 
 
C9 (zon) - C10 
 
09:00 
06-20409581 
teamscheids 
 
C10 
Oefen 
 
C10 (zon) - C9 
 
09:00 
 
teamscheids 
 
MC1 
Oefen 
 
MC1 - MC2 
 
12:00 
06-81634749 
teamscheids 
 
D5 
Oefen 
 
D5 - D7 
 
09:00 
06-15081850 
Thijn Spinger 
Gaat naar zat 30 aug 
D7 
Oefen 
 
D7 - D5 
 
09:00 
06-25031831 
Thijn Spinger 
Gaat naar zat 30 aug 
MD1 
Oefen 
 
MD1 - MC3 
 
10:30 
06-38295019 
Marylene Reijntjes 
 
D15M 
Oefen 
 
Overbos D12M - D15M 
 
11:00 
 
06-13325605 
 
 
ME1 
Oefen 
 
ME1 - HBC ME1 
 
09:30 
Trv 
06-22267899 
teamscheids 
 
ME2 
Oefen 
 
ME2 - DSS ME3 
 
10:30 
Trv 
06-39500992 
teamscheids 
 
Woensdag 3 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
Beker 
4438 
Zaterdag 1 - Hoofddorp s.v. 1 
 
20:00 
 
 
K. Dinkelberg 
inhaal 27 aug. 
F1 
Beker 
47996 
F1 - Hoofddorp s.v. F1 
 
18:00 
 
06-53301907 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
Zaterdag 6 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zat 1 
3e 
29763 
Ouderkerk 1 - Zaterdag 1 
 
14:30 
 
 
X. Stoffer 
 
B1 zat 
Hfd A 
44168 
DWS B2 - B1 (zat) 
 
14:00 
 
06-24616814  
J. de Bie 
 
D2 
Beker 
26667 
Hoofddorp s.v. D4 - D2 
 
10:00 
 
06-24672803 
 
 
D3 
Beker 
26980 
United/DAVO D1 - D3 
10:00 
11:00 
 
06-21951710 
 
 
D4 
Beker 
26990 
RCH D2 - D4 
10:30 
11:30 
 
06-41093447 
 
 
E2 
Hfd  
60768 
Hoofddorp s.v. E2 - E2 
10:30 
11:30 
 
06-55103310 
 
 
E4 
O10 
60775 
Tos Actief E3 - E4 
08:00 
09:00 
 
06-51012672 
 
 
E5 
2e 
60777 
Hoofddorp s.v. E5 - E5 
08:00 
09:00 
 
06-13452089 
 
 
F1 
Beker 
47997 
F1 - Overbos F3 
08:30 
09:00 
 
06-53301907 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
F2 
Beker 
47999 
F2 - DSS F1 
14:00 
14:30 
 
06-44191963 
teamscheids 
Wordt uit gespeeld 
F5 
Beker 
48329 
DSOV F2 - F5 
08:00 
09:00 
 
06-43003837 
 
 
F6 
Beker 
48507 
RCH F2 - F6 
07:45 
08:45 
 
06-21818500 
 
 
 
Toern 
 
ONEC Veteranentoernooi - 27 deelnemende teams 
 
12:00 
 
 
 
veld 2-3-4-5-6 
Zondag 7 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
zon 1 
Hfd A 
4939 
WKE - Zondag 1 
 
14:00 
 
 
C. Ruperti, M. Dal, B.M. Vervoorn, W. Horst 
 
zon 2 
Res Hfd 
41250 
JOS/W graafsmeer 2 - Zondag 2 
 
11:30 
 
 
J.C. Mand 
 
A2 zon 
Oefen 
 
A2 (zon) - A5 
 
10:30 
06-18010402 
 
 
A3 
Oefen 
 
A3 (zon) - A4 
 
10:30 
06-50409982 
 
 
A4 
Oefen 
 
A4 (zon) - A3 
 
10:30 
06-57154207 
 
 
A5 
Oefen 
 
A5 (zon) - A2 
 
10:30 
06-33664489 
 
 
Donderdag 11 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
Advo 
Oefen 
 
Advocaten - Rechtbank 
 
18:00 
 
 
 
Zaterdag 13 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Concordia - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zondag 14 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
Mini`s 
 
 
Mini`s - Mini`s 
 
09:00 
 
msectie@konhfc.nl 
 
 
Maandag 15 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
 
 
 
ALV - Feestelijke ALV in het clubhuis 
 
20:00 
 
 
 
 
Zaterdag 20 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Hercules 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 27 september 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Sparta - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 4 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Quick 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 11 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
VOC - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 18 oktober 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - HBS 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 1 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Victoria - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 8 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - HVV 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 15 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Kampong - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 22 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Victoria - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 29 november 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Black Devils 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 6 december 2014
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Concordia 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 17 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Hercules - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 24 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Sparta 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 31 januari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Quick - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 7 februari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - VOC 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 14 februari 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
HBS - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 14 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - AFC 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 21 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
HVV - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 
Zaterdag 28 maart 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Kampong 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 11 april 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Veteranen KL. - Victoria 
 
15:00 
 
 
 
Zaterdag 18 april 2015
Team
Klasse
Wed.nr.
Wedstrijd
Aanw
Aanv
Veld
Afbelnummer
Scheidsrechter
Opmerking
vet Kl 
 
 
Black Devils - Veteranen KL. 
 
15:00 
 
 
 
 

Meer programma

Voor meer wedstrijden kan er gekeken worden op de teampagina's, hier is per team te zien welke wedstrijden in de toekomst gepland staan.

Wedstrijdzaken

Overzichten

Programma
Uitslagen
Afgelastingen
Trainingen
Toernooien
Speeldagenkalenders
Veldbeschikbaarheid bij afgelastingen